Co nas wyróżnia?

Doświadczenie Instruktorów
0%
Jakość
0%
Cena
0%
Różnorodność Kursów
0%
Otwartość Na Propozycje
0%
Liczne Tytuły
0%
Doświadczenie Instruktorów
0%
Jakość
0%
Cena
0%
Różnorodność Kursów
0%
Otwartość Na Propozycje
0%
Liczne Tytuły
0%

Na parkiecie czy w życiu, zawsze razem!

Hania Żudziewicz & Jacek Jeschke

Taniec jest dla nas odwieczną pasją, która od zawsze dawała nam poczucie spełnienia i radości. Pasja ta połączyła nas i dlatego właśnie dziś w roli instruktorów, w mistrzowskiej  koronie przeprowadzimy cię przez świat Pierwszego Tańca.

Oryginalne i Wyjątkowe choreografie

Autorskie choreografie stworzone specjalnie przez Mistrzów Świata dla Państwa. Nauka tańca w domu jeszcze nigdy nie była tak prosta i efektywna.

Zamówienia indywidualne

Masz swoją ukochaną piosenkę, do której chciałbyś stworzyć niepowtarzalną choreografię? Nie ma problemu. 😉 Skorzystaj z programu indywidualnej personalizacji choreografii. Przygotujemy kurs specjalnie pod Twoją piosenkę oraz preferencje.

Konsultacje online

Konsultacja z trenerem online, która pozwala pozbyć się wątpliwości co do poszczególnych figur w Waszej choreografii.

Nieskończona ilość powtórzeń

Nasze kursy odtwarzać możesz kilkukrotnie, powtarzać i zatrzymywać, gdy tylko odczujesz potrzebę.

KURSY PROWADZONE PRZEZ MISTRZÓW ŚWIATA

Hania Żudziewicz i Jacek Jeschke to nauczyciele, których tytuły oraz trofea to wizytówka profesjonalizmu i kunsztu tanecznego. Pary nie trzeba przedstawiać a ich choreografie napewno przypadną Państwu do gustu.

Wsparcie techniczne

Coś jest niejasne? Masz problemy z logowaniem, a może chciałbyś konsultacji w sprawie wyboru kursu? Nasz dział techniczny jest dostępny dla Ciebie 24/7.

Projekt-bez-tytulu-2021-04-01T160915.444.png
Przygotowanie pierwsza klasa! Długo zastanawialiśmy się czy napewno damy radę nauczyć się układu online, jednak cały kurs skomponowany był bardzo szczegółowo i już po kilku dniach czuliśmy się na parkiecie dużo dużo lepiej... Wyszło super! Dziękujemy i pozdrawiamy z mężem.
Marta Sopart
Projekt-bez-tytulu-2021-04-01T161039.615.png
Oszczędność pieniędzy i czasu. Kurs przerobiliśmy z mężem w domu i porównując do znajomych wyszło dużo taniej niż lekcje stacjonarne. Na koniec lekcja stacjonarna z Panem Jackiem to był strzał w 10! Wszystko dopracowane na ostatni guzik. Polecamy!
Justyna Zmichowska
Projekt-bez-tytulu-2021-04-02T124707.236.png
Bardzo dziękujemy za przygotowanie i pokaz na naszym ślubie. Było po prostu magicznie! Polecam każdemu, kto chce zadbać o romantyczną atmosferę i ciekawą atrakcję dla gości z nauką tańca.
Katia Varencuk

Formularz

Kontaktowy

Masz pytanie lub coś jest niejasne? Napisz do Nas!